Hakkımızda

GDD BIOLABS İlaç Biyoteknoloji Arge Dan. ve Tic. A.Ş

GDD Biolabs, %100 yerli tasarım ve üretim Türkiye’nin biyoteknoloji firmaları arasında üst sıralarda yerini şimdiden aldı. GDD Biolabs piyasanın ihtiyaç duyduğu rekombinant proteinleri geliştirerek yüksek teknoloji ile %100 yerli üretimini sağlıyor. Mart 2009’da İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nde temelleri atılan laboratuvarımız, o günden bu yana hız kesmeden ARGE altyapısını kullanarak ülkemizin enzim, antikor gibi temel biyoteknolojik ürünlerini geliştirmeyi ve üretmeyi hedefliyor.

Biyoteknolojik ürünlerimizin yanı sıra hastalıklara yönelik gerçek zamanlı PCR kit tasarımlarını yapıyor ve yerli üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Geçmiş deneyimleri ile araştırma ve geliştirmeye her daim devam eden firmamızda, piyasanın ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü protein ve kitlerin geliştirilmesini ve üretilmesini sağlıyoruz.

Ekibimizin geçmişten gelen araştırma gücü sayesinde bugüne kadar TÜBİTAK, KAMAG, ISTKA ve KOSGEB destekli birçok projeyi tamamladı ve birçoğu da devam ediyor. Bu alandaki tecrübemizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanarak ülkemize katma değeri yüksek birçok ürünü kazandırmayı hedefliyoruz. GDD Biolabs, tıbbi cihazları kapsamında ISO 9001:2015 ve EN ISO: 13485:2016 kalite yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir. Yerli üretimden aldığımız güçle her noktada ihtiyaç duyulan biyoteknolojik ürünlerin üretimini hızlı ve uygun fiyatta temin ediyoruz.